شرکت ایمن حصار پویا ، اولین ارائه دهنده سیستم های حفاظت پیرامونی هوشمند

اتاق مانیتورینگ

در اتاق کنترل یک سایت یا بر روی دستگاه لب تاپ به صورت نرم افزاری نصب و کنترل می گردد .

در صورت هر گونه تخریب یا قصد نفوذ از فنس الکتریکی ، کابل میکروفونی و… ، فرد یا نگهبان چه در محیط باشد یا نباشد از طریق آلارم ارسالی به اتاق کنترل یا لب تاپ و یا تلفن همراه مطلع شده و میتواند سریعاً اقدام متقابل انجام دهد و نسبت به اعزام نگهبان و یا خبردار نمودن پلیس اقدام نماید.

هر دستگاه پردازشگر و انرژی دهنده به دو زون سیستم متصل شده و با توجه به برنامه­ریزی و تنظیمات سیستم که از اتاق کنترل صورت خواهد گرفت، شوک کنترل شده­ای را در زون ها ایجاد می نماید. در صورت تعارض به هر قسمت از محیط علاوه بر وارد آمدن شوک دردناک و استاندارد به متعارض، زون مورد تعارض در نقشه سایت بر روی نرم افزار مشخص شده و آلارم­‌های برنامه­ریزی شده (مانند آژیر، دستور چرخش دوربین­ ها به سمت محل تعارض یا ضبط تصاویر، روشن کردن پروژکتور و..) ایجاد خواهد شد.

و امکان کنترل چندین پروژه از راه دور و از طریق یک اتاق کنترل مرکزی وجود دارد .

همچنین امکان کنترل تمامی سیستم‌های روشنایی محیط به صورت تک به تک از اتاق کنترل به صورت اتوماتیک با فعال شدن هر زون یا به صورت دستی وجود دارد. این امکان، باعث می‌گردد به غیر از ایجاد محیطی امن و هوشمند، درمصرف انرژی نیز صرفه جویی قابل توجهی صورت گیرد. در این صورت سناریوهای متفاوتی مانند روشن کردن برخی از اجزای روشنایی و ایجاد روشنایی بیشتر در زمان تعارض و یا خاموش بودن روشنایی منطقه‌ای خاص و روشن شدن آن در زمان تعارض یا با دستور کاربر و…را می‌توان پیاده سازی نمود.

نرم افزار مدیریت جامع سیستم های حفاظتی

نمونه نقشه سیستم حفاظت پیرامونی در اتاق کنترل با قابلیت کنترل دیگر سیستم‌های امنیتی و پایشی

امکان  ارتباط مستقیم صوتی و تصویری با زون مورد تعارض