افتتاح سیستم حفاظت پیرامونی هوشمند فنس الکتریکی تصفیه خانه ابهر و خرم دره، با حضور جناب آقای عرب نژاد مدیرکل محترم حراست شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و جناب آقای توشه جو معاون محترم حفاظت فیزیکی دفتر مرکزی حراست وزارت نیرو

سیستم حفاظت پیرامونی هوشمند فنس الکتریکی تصفیه خانه ابهر و خرم دره با حضور جناب آقای عرب نژاد  و جناب آقای توشه جو و هیات همراه، جناب آقای مهندس جزءقاسمی مدیر عامل محترم و جناب آقای امامی مدیر محترم حراست شرکت آب و فاضلاب استان زنجان و سایر مدیران رسما افتتاح شد.

سیستم فنس الکتریکی تصفیه خانه شهر ابهر و خرم دره با تامین اعتبار 5،500،000،000 ریالی و با مشاوره، طراحی و نصب و راه اندازی توسط شرکت ایمن حصار پویا به عنوان شرکت پیمانکار و متخصص در حوزه حفاظت پیرامونی در کمتر از 2 ماه علی الرغم شرایط جوی نا مساعد  با تیم کارشناسی و حرفه ای اتمام و به بهره برداری رسید.

 • Location: zanjan
 • 2021

پخش خبر نصب و راه اندازی سیستم فنس الکتریکی شرکت ایمن حصار پویا از صدا و سیمای استان زنجان

برای اولین بار در استان زنجان سیستم حفاظت پیرامونی هوشمند فنس الکتریکی جهت مخزن آب شهرستان سلطانیه شرکت آب و فاضلاب استان زنجان نصب و راه اندازی شد.
در تاریخ 16 تیر ماه 1399 با حضور مدیر عامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان زنجان جناب آقای مهندس جز قاسمی و سایر مدیران ارشد، خبر نگار صدا و سیمای استان زنجان و نمایندگان شرکت ایمن حصار پویا، سیستم فنس الکتریکی به همراه نظارت تصویری و آلارم در محیطی و روشنایی مخزن آب شهرستان سلطانیه زنجان به بهره برداری رسید.
این سیستم ضمن کاهش نیروی انسانی برای حفاظت سایت، سیستم هوشمند و بازدارنده ای را به همراه پایش آنلاین و کنترل بالادستی در اختیار مدیران شهری و استانی قرار می دهد.

 • Location: zanjan
 • 2020

نمایشگاه بین المللی نفت 2019

نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.

 • Location: Tehran
 • 2019

نمایشگاه ایپاس 2017

حضور شرکت ایمن حصار پویا در نمایشگاه ایپاس  سال 1397

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی ازتاریخ 9 الی 12 مهر ماه سال 1397 در تهران، مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار شد.

نمایشگاه ایپاس بزرگترین و تخصصی ترین نمایشگاه پلیس بوده که همه ساله آخرین تکنولوژی های حوزه امنیت توسط شرکت های این حوزه، به عموم و مصرف کنندگان ارائه می گردد. شرکت ایمن حصار پویا مطابق سالیان گذشته در سالن c غرفه c52 با ارائه محصولات سیستم های حفاظتی و آخرین دستاورها در این نمایشگاه حضور فعال خواهد داشت.

 • Location: Tehran
 • 2017

نمایشگاه ایپاس 2015

نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی ایپاس سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی برپا گردیده و فرصت بسیار مغتنمی را برای شرکت های فعال در این صنعت قرار دهد و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند .

 • Location: Tehran
 • 2015

نمایشگاه پدافند وزارت نیرو

فعالان حوزه تولید محصولات بومی پدافند غیرعامل در نمایشگاه بین‌المللی تهران حضور پیدا کرده‌اند تا دستاوردهای خود را در این حوزه به نمایش بگذارد. نمایشگاهی که با ارائه محصولات پدافند غیرعامل در حوزه‌های مختلف و معرفی محصولات دانش بنیان و همچنین دستاوردهایی در حوزه‌های پدافند سایبری، شیمیایی، پدافند زیستی و کالبدی و … در ۱۲۵ غرفه برپا شده است.

 • Location: Tehran
 • 2015

نمایشگاه بین المللی کیش

شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش متولی برگزاری نمایشگاهها در منطقه آزاد کیش می باشد. مرکز بین المللی نمایشگاههای کیش در سه سالن به مساحت 21000 متر مربع در مجاورت فرودگاه بین المللی کیش واقع شده است. از این مکان برای برگزاری نمایشگاههای بزرگ و برگزاری چند نمایشگاه همزمان استفاده می گردد.

 • Location: kish
 • 2017