• 02126760391
  • info@emenhesarpouya.com
  • شنبه تا چهارشنبه : 8:00 - 17:00

حضور EHP در

نمایشگاه ها

نمایشگاه بین المللی کیش

شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش متولی برگزاری نمایشگاهها در منطقه آزاد کیش می باشد. مرکز بین المللی نمایشگاههای کیش در سه سالن به مساحت 21000 متر مربع در مجاورت فرودگاه بین المللی کیش واقع شده است. از این مکان برای برگزاری نمایشگاههای بزرگ و برگزاری چند نمایشگاه همزمان استفاده می گردد.

نمایشگاه ایپاس 2017

 

حضور شرکت ایمن حصار پویا در نمایشگاه ایپاس  سال 1397

 

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی ازتاریخ 9 الی 12 مهر ماه سال 1397 در تهران، مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار شد.


نمایشگاه ایپاس بزرگترین و تخصصی ترین نمایشگاه پلیس بوده که همه ساله آخرین تکنولوژی های حوزه امنیت توسط شرکت های این حوزه ، به عموم و مصرف کنندگان ارائه می گردد.


شرکت ایمن حصار پویا مطابق سالیان گذشته در سالن c غرفه c52 با ارائه محصولات سیستم های حفاظتی و آخرین دستاورها در این نمایشگاه حضور فعال خواهد داشت.

  • Location: Tehran
  • 2017

نمایشگاه ایپاس 2015

نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی ایپاس سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی برپا گردیده و فرصت بسیار مغتنمی را برای شرکت های فعال در این صنعت قرار دهد و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند .

نمایشگاه بین المللی نفت 2019

نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند.

نمایشگاه پدافند وزارت نیرو

فعالان حوزه تولید محصولات بومی پدافند غیرعامل در نمایشگاه بین‌المللی تهران حضور پیدا کرده‌اند تا دستاوردهای خود را در این حوزه به نمایش بگذارد. نمایشگاهی که با ارائه محصولات پدافند غیرعامل در حوزه‌های مختلف و معرفی محصولات دانش بنیان و همچنین دستاوردهایی در حوزه‌های پدافند سایبری، شیمیایی، پدافند زیستی و کالبدی و ... در ۱۲۵ غرفه برپا شده است.