EHP

مقالات

شرکت ایمن حصار پویا در راستا توسعه و گسترش سیستم های حفاظت پیرامونی هوشمند ، همچون فنس الکتریکی به گسترش دانش و توسعه علمی این سیستم ها می پردازد . این شرکت با بهره گیری از آخرین تجارب علمی و فناوری دنیا در حوزه سیستم ­های حفاظت پیرامونی و بهره ­مندی از نیروی انسانی متخصص فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه ­های فنی کشور ، دانش فنی تولید این سیستم­ ها را در کشور بومی سازی کرده است. 

حصار الکتریکی حیوانات وحشی

اساساً، استفاده از فنس الکتریکی برای حفاظت از حیات وحش ، برای ممانعت از ورود آنها به جاده ها و بزرگراه ها و تصادم آنها با خودروهای در حال حرکت و هدایت آنها به روگذرها و زیرگذرهای از پیش تعبیه شده، همچنین ممانعت از ورود آنها به مزارع و کشتزارها و آسیب رساني به آنها، و از طرفي، فراهم آوردن امکان عبور برخي گونه های تحت حفاظت، رویه ای متعارف و مورد پذیرش است و به تعدد در نقاط مختلف دنیا اجرا شده است. آلترناتیو فنس های توری، فنس های الکتریکي هستند که به استناد گزارش ها و مراجع متعدد، از هر دو جنبه فني و مالي، راهکار مؤثرتر و اقتصادی تری برای حفاظت از حیات وحش محسوب مي شوند. خصوصاً اگرمنطقه حفاظت شده، محیط پیراموني بیش از 3 - 5 کیلومتر را در بر گیرد

فنس الکتریکی چیست و چه مزایایی دارد؟

فنس الکتریکی یکی از قوی‌ترین و پیشرفته‌ ترین سیستم‌های بازدارنده ورود غیر مجاز و شناسایی محل مورد تعارض به اماکن حفاظت شده می باشد. استاندارد های فنس الکتریکی چیست ؟ فنس الکتریکی قابل استفاده بصورت مستقل و یا در کنار حفاظ‌ های معمولی نصب شده است. از آنجائیکه حفاظت اماکن بایستی از امنیت بسیار بالا برخوردار باشند، کلیه قطعات این سیستم با بهترین کیفیت ساخته شده و سیستم مطابق با الزامات استانداردهای IEC 60335-2-76 و BS1722-PART 17 تولید می‌شود.

پروژه وزارت نفت

آیا فنس الکتریکی کشنده است ؟

حصار الکتریکی یا فنس شوک دهنده تولیدی این شرکت ، دارای استانداردهای کیفی و سلامت اتحادیه اروپا می‌باشد. شوک مذکور تا ولتاژ حداکثر 10kv قابل تنظیم می باشد. انرژی خروجی آن، کنترل شده و حداکثر 5 ژول است که در مقایسه با شوک پایه 30 ژولی دستگاه ­های شوک دهنده پزشکی، بسیار پایین می‌باشد. همچنین، به علت عرض پالس بسیار کم (حدود یک ده هزارم ثانیه) سیگنال ولتاژی سیستم، این سیگنال، به­ هیچ عنوان باعث تحریک مستقیم عضلات فرد متعارض یا تأثیراتی مانند گرفته شدن توسط حصار یا پرت شدن متعارض نخواهد داشت

EHP

شوک استاندارد چیست و چگونه عمل می کند؟

هر دستگاه پردازشگر و انرژی دهنده به دو زون سیستم متصل شده و با توجه به برنامه ­ریزی و تنظیمات سیستم که از اتاق کنترل صورت خواهد گرفت، شوک کنترل شده را در زون ها ایجاد می نماید . در صورت تعارض به هر قسمت از محیط علاوه بر وارد آمدن شوک دردناک و استاندارد به متعارض، زون مورد تعارض در نقشه سایت بر روی نرم افزار مشخص شده و آلارم­‌های برنامه­ریزی شده (مانند آژیر، دستور چرخش دوربین­ ها به سمت محل تعارض یا ضبط تصاویر، روشن کردن پروژکتور و..) ایجاد خواهد شد.

حفاظت از حریم شخصی

بحث حفاظت ازحریم شخصی و حفاظت و حراست از مجموعه ها همیشه یکی از مشکلات و دغدغه های اصلی انسان بوده، که در طول زمان به دلیل زیر ساخت های سنتی و ضعیف، اکثر اماکن اغلب در معرض آسیب، سرقت و دزدی کلان یا جزئی قرار می گرفته است. با توجه به تعدد سرقت از اماکنی از قبیل باغ، ویلا، کارگاه، انبار، سوله و کارخانجات و .... در اکثر مواقع، پیگیری به دلیل حجم بالای موارد مشابه عملاً بی نتیجه بوده و گاهی حتی با دوندگی های بسیار و صرف هزینه های زیاد به نتیجه نمی رسد، حتی گاهی بعد از شناسایی سارقین امکان پیگیری و استرداد مورد مسروقه بسیار سخت بوده و روند طولانی دارد.

حفاظت از منزل