افتتاح فنس الکتریکی تصفیه خانه ابهر و خرم رده – سیستم حفاظت پیرامونی هوشمند فنس الکتریکی تصفیه خانه ابهر و خرم دره با حضور جناب آقای عرب نژاد و جناب آقای توشه جو و هیات همراه، جناب آقای مهندس جزءقاسمی مدیر عامل محترم و جناب آقای امامی مدیر محترم حراست شرکت آب و فاضلاب استان زنجان و سایر مدیران رسما افتتاح شد.سیستم فنس الکتریکی تصفیه خانه شهر ابهر و خرم دره با تامین اعتبار 5،500،000،000 ریالی و با مشاوره، طراحی و نصب و راه اندازی توسط شرکت ایمن حصار پویا به عنوان شرکت پیمانکار و متخصص در حوزه حفاظت پیرامونی در کمتر از 2 ماه علی الرغم شرایط جوی نا مساعد با تیم کارشناسی و حرفه ای اتمام و به بهره برداری رسید.

افتتاح سیستم حفاظت پیرامونی هوشمند فنس الکتریکی تصفیه خانه ابهر و خرم رده

محل و زمان افتتاحیه

این مراسم در تاریخ 1399/12/05 در محل تصفیه خانه و با سخنرانی جناب آقای عرب نژاد و جناب آقای توشه جو و مدیران محترم شرکت آب و فاضلاب استان زنجان و نمایندگان شرکت ایمن حصار پویا به صورت رسمی افتتاح گردید.
در این مراسم جناب آقای عرب نژاد و توشه جو ضمن ابزار خرسندی از اتمام پروژ در کمترین زمان ممکن و به نحو احسن و اعلام رضایتمندی، از عملکرد پیمانکار در این پروژه و سایر پروژه های متعدد اجرا شده توسط پیمانکار در زیر مجموعه های وزارت نیرو تقدیر به عمل آوردند.

افتتاح فنس الکتریکی تصفیه خانه ابهر و خرم رده

همچنین نماینده پیمانکار در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان و تشکر از کلیه مدیران استان ضمن بازدید میدانی و تست های فیزیکی به همراه حضار اعلام نمودند شرکت ایمن حصار پویا به عنوان تنها شرکت متخصص و تولید کننده صد در صد داخلی در حوزه حفاظت پیرامونی و با بیش از 15 سال سابقه به عنوان بازوی اجرایی در وزارت خانه های متعدد از قبیل، وزارت نیرو در حوزه امنیت و حفاظت هوشمند می باشد.

این شرکت با اجرای پروژه های ملی و متعدد در وزارت نیرو از قبیل نیروگاه حرارتی شازند اراک، شرکت های آب منطقه ای، شرکت های آب و فاضلاب استان های قم، اصفهان، ایلام،آذربایجان غربی و زنجان و….. شرکت های برق منطقه ای و شرکت مادر تخصصی برق حرارتی، با همت تیم متخصص و متعهد سالانه از خروج میلیون ها دلار ارز از کشور جلوگیری نموده است.

 

افتتاح فنس الکتریکی تصفیه خانه ابهر و خرم رده

 

در پایان جناب آقای توشه جو با تاکید بر اهمیت حفاظت و امنیت در صنعت آب، استفاده از سیستم های هوشمند و مدرن در حفاظت فیزیکی تاسیسات را لازمه توسعه پایدار دانسته و خواستار استفاده از محصولات داخلی در آینده شده و از پیمانکار تقدیر و تشکر به عمل آورند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.